KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257134
nr 1425 7134
Ercole Magrotti
(1890-1967), Italien
Oljemålning, Lago di Como. Signerad. Olja på duk, 38x46, yttermått inklusive ram: 56x61 cm
Ercole Magrotti, målare född 1890, död 1967.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:01:58
600 kr
1.400 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr